Top 5 świątecznych prezentów dla Twoich bliskich

Dawanie dzieciom prezentów świątecznych nie powinno polegać na nagradzaniu złego zachowania, ale raczej na dawaniu im znać, że były dobre. Wbrew powszechnemu przekonaniu prezenty nie służą temu celowi. Rzeczywiście, komentatorzy po obu stronach spektrum politycznego wezwali rodziców do porzucenia paradygmatu „niegrzecznego i miłego”. Jednak dowody historyczne sugerują, że tradycyjnie dzieci nie były nagradzane za dobre zachowanie, otrzymując prezenty świąteczne. Mają raczej uczyć odpowiedzialności i etykiety.

Crocs
Ostatnim szaleństwem na prezenty na dzień ojca jest dawanie Crocs jako prezentów świątecznych. Ojcowie są znani z wątpliwych wyborów obuwia, ale wiele brzydkich butów powraca teraz do mody, w tym Crocs. Te chodaki są wodoodporne i szalenie popularne, więc nic dziwnego, że często są wyprzedane. Co więcej, są dostępne praktycznie w każdym kolorze. Chodaki można nosić również do niemal każdego stroju, a więc idealny prezent dla tatusiów!

Apple Watch Series 7
Jeśli szukasz wspaniałych pomysłów na prezenty świąteczne dla swoich bliskich, nie szukaj dalej niż Apple Watch Series 7. Wypuszczony zaledwie kilka miesięcy temu nowy model ma o 20% większy wyświetlacz niż jego poprzednik. Oprócz tego jest teraz odporny na pęknięcia, ma więcej funkcji związanych ze zdrowiem i kosztuje zaledwie 30 USD mniej niż jego zwykła sugerowana cena detaliczna. Obecnie wielu sprzedawców sprzedaje go po obniżonej cenie.

Słuchawki do spania Bluetooth
Jeśli szukasz wyjątkowych prezentów świątecznych w tym roku, słuchawki do spania Bluetooth mogą być idealnym wyborem. Wykonane z wysokiej jakości kryształowego aksamitu słuchawki są wygodne i oddychające. Można je również prać w pralce. Ze względu na swój design są również świetnymi nadziewarkami do pończoch i stanowią doskonałe prezenty dla mam, ojców i dzieci. Jeśli chcesz zaimponować swoim bliskim przemyślanym prezentem, rozważ słuchawki do spania Bluetooth.

Zroszony zawieszki do telefonu
Zawieszki do telefonu z koralikami powracają w modzie. Trend Y2K jest jedną z największych sił stojących za odrodzeniem tego akcesorium. Paris Hilton, nosząca na początku sierpnia sukienkę z kolczugi Versace i Tinkerbell, chodziła z całą gamą wdzięków na swojej Motoroli z klapką. Podobne projekty można znaleźć na Etsy. Zawieszki do telefonu z koralikami są również świetnymi wypełniaczami do pończoch!

Nalewak do kawy Chemex na kapsułki
Jeśli Twoi bliscy cenią sobie znakomicie smakującą, wysokiej jakości kawę, to podarunek w postaci karafki przelewowej zasilanej kapsułkami firmy Chemex będzie idealnym wyborem. Ten przelewowy ekspres do kawy w kształcie klepsydry jest wyposażony w nieporowate szkło borokrzemianowe i dwuczęściowy drewniany kołnierz, który jest wiązany sznurkiem z surowej skóry. Posiada również uchwyt odporny na temperaturę. Chociaż możesz chcieć kupić nowy dla siebie lub jako prezent dla ukochanej osoby, zamiennik jest łatwo dostępny za mniej niż 10 USD.

Źródło: https://cupandyou.pl/prezenty/na-boze-narodzenie.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recent Post


 • Jak porównać kodeki DivX i Xvid


 • Co należy wiedzieć o randkach


 • Top 5 świątecznych prezentów dla Twoich bliskich

Have Any Question?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod

 • (+62)81 122 4341
 • contact@domain.com
Give Us A Call

(+021) 645 863 232

Send Us A Message

support@domain.com

Office Location

Jl. Sunset Road No.815


Coaching GRY

Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Quick Links

 • About Us
 • Services
 • Cases
 • Pricing
 • Contact

Contact Info

 • Privacy Policy
 • Terms and Conditions
 • Disclaimer
 • Support
 • FAQ

News Letter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisci elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua